CAMP ROCK TESS

20. srpna 2011 v 16:28 | Eďa |  CAMP ROCK TESS
DNES UVIDÍTE DŮVOD, PROČ SE "ZELENÁ ČARODĚJNICE" POSOUVÁ....

VČERA MI PŘIŠEL BALÍČEK, V NĚM PANENKA S NAPROSTO PŘÍŠERNÝM PŮVODNÍM TĚLÍČKEM. JE TO CAMP ROCK TESS A UŽ MOC DLOUHO JSEM JI CHTĚLA, JENŽE SEHNAT JI NENÍ JEN TAK. JEDNU DOBU BYLA ÚPLNĚ NOVÁ, NEHRANÁ NA MMB, ALE NECHTĚLA SE MI ZA NI DÁVAT TA ČÁSTKA, KTEROU STÁLA. I KDYŽ, TEĎ JE MI LÍTO, ŽE NEMÁM JEJÍ PŮVODNÍ OBLEČEK S DOPLŇKY A BOTIČKY, ALE CO NADĚLÁM. POTOM PANÍ, OD KTERÉ JSEM SI OBJEDNALA NĚJAKÉ VĚCIČKY, VLOŽILA DO AUKCE TUHLE KRÁSKU... ČEKALA JSEM, ŽE BUDU MUSET ZABOJOVAT A DOPŘEDU POČÍTALA S TÍM, ŽE JI NEZÍSKÁM, PROTOŽE SE VYŠPLHÁ VYSOKO, ALE EJHLE... A TAK JI MÁM DOMA. JEJÍ TĚLO S OTVORY, ABY MOHLA VYHRÁVAT NĚJAKOU PÍSNIČKU Z MUZIKÁLU, JSEM JÍ SUNDALA HNED, PŘIŠLO MI, ŽE TAK KRÁSNÝ OBLIČEJ JEN HYZDÍ. SAMOTNÁ HLAVIČKA JE NÁDHERNÁ.VLÁSKY MĚLA SLEPENÉ TÍM LEPIDLEM Z VÝROBY, BYLY HODNĚ TUHÉ, HNED JSEM JE UMYLA. ZKUSILA JSEM JÍ DÁT MODEL MUSE TĚLÍČKO OD CYNDI (MÁ URVANOU KOTVIČKU, TAK TO NEBYL PROBLÉM), ALE PŘIŠLO MI PRO NI OBROVSKÉ. NEVÍM PROČ, KDYŽ JSEM POROVNÁVALA NAPŘ. SE SECRET SPELLS KAYLOU, TAK TA MÁ TAKY TAKOVOU MALOU HLAVIČKU. NO... A DNES JSEM SE VYDALA DO DRÁČIKU, ŽE KOUPÍM TU ZELENOU KRASAVICI... PRVNÍ, CO MI PADLO DO OKA, BYLY OVŠEM BB DOPLŇKY.... MĚLI ZLATÉ A TAKOVÉ TY ČERNO/ŠEDO - S ČERVENÝM PÁSKEM. CHVÍLI JSEM JE PŘENDÁVALA Z RUKY DO RUKY, AŽ JSEM JE NAKONEC NERADA VRÁTILA DO REGÁLU. A PAK JSEM UVIDĚLA KRABICI OD PANENKY LIV. HNED JSEM PO NÍ CHŇAPLA A NEDOČKAVĚ NAKOUKLA DOVNITŘ - BARVA TĚLA BYLA AKORÁT TA, KTEROU JSEM POTŘEBOVALA. JINOU LIV TAM ANI NEMĚLI, TAK JSEM BYL ŠTĚSTÍM BEZ SEBE, JAK TO VYŠLO. A TAKY MĚ PŘEKVAPILA CENA. POHLEDEM JSEM SE ROZLOUČILA S "OZZÁKAMA", ZAPLATILA A HONEM DOMŮ. HLAVA OD LIV ŠLA DOLŮ "SKORO SAMA", TAKŽE PARÁDA.

A OBLEČEK OD LIV BÁJEČNĚ BAREVNĚ LADIL K TESS.
DOKUD JSEM MĚLA JEN HLAVIČKU, PŘEDSTAVOVALA JSEM SI JI V NĚJAKÝCH KRÁSNÝCH ŠATECH - A TEĎ MÁ TOHLE:-D JSEM Z TOHO ALE NADŠENÁ, JE Z NÍ TEĎ TAKOVÝ PŘIROZENÝ, SPORTOVNĚJŠÍ TYP A JE TO ZASE ÚPLNĚ JINÉ, NEŽ TY "MODELKOVSKÉ" MÍRY.

KDYŽ JSEM LIV VIDĚLA, NEDOVEDLA JSEM SI PŘEDSTAVIT TU PIDIHLAVIČKU OD TESS, JAK TAM PASUJE:-)
ZDE JI PRO POROVNÁNÍ DRŽÍ.


KDYŽ UŽ BYLO DOFOCENO, ZJISTILA JSEM, ŽE JÍ PASUJÍ I NAUŠNIČKY Z HLAVIČKY - OTVORY PO TESSINÝCH PŮVODNÍCH BYLY DOST VELKÉ, TAKŽE TEĎ MÁ I JE. NA FOTKÁCH ALE UVIDÍTE AŽ ZAS NĚKDY, AŽ BUDE NĚJAKÁ DALŠÍ PŘÍLEŽITOST K FOCENÍ.


TROŠKU ROZDÍL, ŽE?

VZALA JSEM SI JI SAMOZŘEJMĚ TAKY HNED VEN, TAK ZÍTRA VLOŽÍM JEŠTĚ "STEJNÉ" FOTKY, JEN BUDOU Z VENKU.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ľubo ľubo | 20. srpna 2011 v 16:46 | Reagovat

Tess je nádherná, vždy som ju veľmi chcel, škoda, že ju u nás na rozdiel od Mitchie a Shanea nemali.:( Mohol by som mať kompletnú sériu postáv  z Camp rock. (teda  okrem druhej Mitchie v hrozných šatách). Má nádhernú maľbu. Na niektorých fotkách na tom Liv tele vyzerá zvláštne, ale zvyknem si na to.:)

2 Eďa Eďa | 20. srpna 2011 v 16:50 | Reagovat

[1]: :-D No vidíš a mně zas přijde, že je pro ni jak dělané:-) S takovou počítám, že ještě nějaké v budoucnu uživím, pokud nějakou LIV v obchodě objevím. Její malba se mi taky hrozně líbí, přijde mi trochu jako Vitamin C, jen s jinýma vlasama:-)

3 ľubo ľubo | 20. srpna 2011 v 17:20 | Reagovat

[2]: Áno, aj mne pripomína Vitamin C, momentálne moju najobľúbenejšiu Goddess.:)

4 Hanneton Hanneton | 20. srpna 2011 v 17:55 | Reagovat

Pěkná panenka, na proporčně jiné těličko se v tomto případě dá zvyknout  amá úžasné oblečení, přesně se to k ní hodí. A fotky původní Liv máš, nebo k nim ani nedošlo?

5 Eďa Eďa | 20. srpna 2011 v 18:19 | Reagovat

[3]: :-)

[4]: No k ní se právě tohle hodí víc, protože to původní je takové to pidi co mají ty malé 26 cm HSM. Když jsem jí zkoušela Belly Button nebo Model Muse, tak k ní ani jedno nesedělo, ta hlava vypadala malinká, alespoň pro mě:-)Původní fotky mám- teda: krabici, panenku v krabici a vytaženou i s pejskem, který k ní byl, však uvidíš... víc jsem nestihla, nemohla jsem se dočkat, až jí sundám hlavu:-D

6 jitacopi jitacopi | 20. srpna 2011 v 19:11 | Reagovat

Hrozně moc gratuluji. Je nádherná. Někde se budu muset podívat na její původní podobu, protože nejsem úplně v obraze. Liv tělíčko jí rozhodně sedí výborně. Panenky malba je hrozně přirozená, těším se na další fotečky. :-)

7 Mary Mary | Web | 20. srpna 2011 v 19:59 | Reagovat

Gratulujem, podľa mňa jej nové telo skvele sedí. Tvárička je veľmi pekne prepracovaná :-) Oblečenie je taktiež super :-D

8 nauriel nauriel | 20. srpna 2011 v 21:06 | Reagovat

Teda musím přiznat, že tuhle panenku jsou zatím nezaznamenala. Je skvělá a myslím, že Liv tělíčko jí pasuje skvěle. Ta původní hlava je obrovská ???

9 Faitheen Faitheen | 20. srpna 2011 v 21:21 | Reagovat

um... nikdy mi výměna hlav nepřišla tak drastická O_O
chudáček Katie, přijít o hlavu kvůli postavě z Camp Rock 8-O

10 Mária Mária | 20. srpna 2011 v 21:48 | Reagovat

Tak ja túto bábiku vidím prvý raz. O_O No úplne ma dostala, je prenádherná. Edi, gratulujem! :-) Mne to telo na nej sedí perfektne, tým, že som ju ani inak nevidela :-D Tváričku má veľmi peknú s milým a sympatickým výrazom :-) Teším sa na ďalšie fotky.

11 surfinie surfinie | 20. srpna 2011 v 22:20 | Reagovat

Páni, taky moc gratuluju, panenka je úžasná, má nádhernou malbu, zbožňuju tyhle jemné kresby... s tím tělem to mám podobně, jak mám jednou s nějakou panenkou spojenou určitou výšku, nemůžu si pak zvyknout na jinou, jak jsem narazila Happyně to fashionistas tělo, připadala mi v tom divná, a přitom má větší hlavu než ostatní, takže teoreticky by jí mělo pasovat lépe, ale jak mám jednou zažité to malé, už se toho asi nezbavím...:-)
Dráčik ti závidím, já jsem v pátek zjistila, že v letňanech v shoppingparku je nově dráčik, tak jsem vyskočila dva metry vysoko a naběhla jsem tam, ale hluboké zklamání, měli v barbie výběr asi jako v tescu, takže pár fashionistas, nějaké víly a princezny, a pár BB a to ty jedničky, z dvojky byla jen steffi, doplňky žádné, sběratelské žádné, starší panenky nic, nic :-( snad se časem polepší...

12 Eďa Eďa | 21. srpna 2011 v 10:02 | Reagovat

[6]: Moc díky:-) Ona měla původně takové zlaté šatky, náhrdelník a naušničky a moc jí to na fotkách slušelo. Dokonce jsem ji viděla na Model Muse těle, ale byl tam jen záběr ani ne po prsa a tak trochu zvrchu, takže nevím, jak to panence v této podobě slušelo celkově, mně to doma nevyšlo. To původní tělo je stejné, jak má HSM Gabrielle třeba, navíc má ty díry, tím, že vydává zvuk a vypadá pro mě snad úplně nejhůř ze všech možných těl:-( Na MMB jsem ji našla, tam je na Ksipper těle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42130896&tab=6

[8]: Děkuji, přesně tak, ta původní hlava je neuvěřitelně velká, hlavně, když ji člověk porovná s tou pidi od Tess:-D

[9]: :-D Vidíš a zrovna tahle výměna mi přišla nejmíň drastická. Hlavičky šly dolů skoro samy, žádné brutální kroucení. Původní Katie je sice krásná panenka, ale neuživila bych ji, ta hlava mi prostě nesedí, takže každý podle svýho gusta... postava z Camp Rock je mi volná, protože tyhle věci moc nesleduji, beru to jako nádhernou hlavičku, která byla holt na pro mě velmi nepěkném těle. :-)

[10]: Děkuji, já ji viděla na pár fotkách a úplně mi učarovala. Zde jsem se do ní kdysi zamilovala: http://www.flickr.com/photos/52732885@N08/4857137705/in/photostream

[11]: Jé moc děkuji:-) Taky tyhle jemné kresby moooc můžu:-)Asi máš pravdu, že je to jen o tom, jak to má člověk zafixované, mně to fakt ale na normálním ani MM nesedělo, ta moje hlava to nechtěla nějak skousnout, tak jsem hlavičku nechala raději samotnou a druhý den jsem byla velmi překvapená, že jediné "dárcovské tělo", které mají, je zrovna ladící. U nás v Dráčiku taky nic moc nemají, i když je to asi o něco lepší než v tom vašem, ale přijde mi, že jak otevírají další a další, tak ty "starší kousky" navezou tam, do vyprodání zásob a ty dlouho otevřené obchody už tímhle nezásobují. Před rokem a půl to tam byl samý poklad. Terezku s tou sadou jsem koupila zase ve Zlíně, tam to bylo teprve nějakou dobu otevřené, tak tam ještě něco měli.

13 Anukki.Lähtinen Anukki.Lähtinen | Web | 21. srpna 2011 v 13:07 | Reagovat

Hmmmmm... :-P Edi, tým, že nie je taká nalíčená a je jemná a jednoduchá je krásna. Milujem takúto jemnosť a jednoduchosť. Má aj zvláštny odtieň farby vlasov :-P a záhadnosť očí mi pripomína oči Kayly a Darii - sú zároveň vážne, jemné, záhadné ;-)  :-)

14 ľubo ľubo | 21. srpna 2011 v 13:11 | Reagovat

[12]: Edi, na tom obrázku má asi svoje telo, totižto ľudia volajú to telo Skipper, lebo to telo mala aj kepmpingová Skipper.:)

15 Eďa Eďa | 21. srpna 2011 v 13:37 | Reagovat

[13]: Děkuji:-) Naprosto souhlasím:-)

[14]: Aha, děkuji za info, brala jsem to, jak je to napsané v inzerátu:-) Origo tělíčko poznám jen nahaté:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama